Vas 21 2024

Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija “Projektų mugėje”

2024 m. vasario 20 d. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija dalyvavo IX-ojoje Nacionalinėje švietimo įstaigų projektų parodoje – mini mokymuose “Projektų mugė”. Mokiniai ir mušamųjų mokytojas atliko kūrinius, parengtus Erasmus+ projektinėse veiklose. Renginio atidarymo metu nuskambėjo kūriniai, kuriuos atliko merginos, vykusios į Vokietijos Rostoko jaunimo akademijos organizuojamą projektą “Kultūrianiai muzikos mainai”, bei mokiniai, vykę į Slovakijos Košice gimnaziją pagal projektą “Mokymosi kokybės gerinimas, tobulinant kalbų mokymąsi bei dalinantis geriausia Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokymo patirtimi”. Mokinių atliekamiems “Bossa Novos” kūriniams žavesio suteikė mokytojo Večeslavo interpretacijos mušamaisiais.

Sužavėta publika gausiais plojimais dėkojo talentingiems mūsų mokyklos mokiniams ir mokytojams. Renginio organizatoriai viešai pažadėjo mūsų mokyklos atlikėjus būtinai pasikviesti ir į kitąmet organizauojamą renginį.

Renginio dalyviai lankęsi mūsų stende, galėjo susipažinti su veiklomis, įgyvendintomis pagal  Erasmus+ akredituotus projektus, pabendravę su projektų administratore bei vartydami konservatorijos puslapio įrašus, klausydami projektinių veiklų įrašų, skelbtų konservatorijos You tube kanale.

Be Erasmus+ projektų pristatėme konservatorijos kasmetinį festivalį “Muzika kviečia kiekvieną”.

Taip pat lankytojai turėjo galimybės susipažinti su kitomis konservatorijos veiklomis, pasiimti mokyklos lankstinukus ir skrajutes, pavartyti 100-mečio proga išleistą albumą.

Dėkojame renginio organizatoriams VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazijai, bei Švietimo mainų paramos fondui.

Straipsnio autorė Loreta Valuckienė

Grįžti į naujienų sąrašą